DMUCHAWY I CZĘŚCI DO DMUCHAW

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla ochrony środowiska: systemy napowietrzania dla oczyszczalni ścieków, stawów i oczek wodnych - w tym dmuchawy, dyfuzory, pompy do ścieków, sterowniki.

Dmuchawy Membranowe Seria SLL SECOH
Dmuchawy Membranowe Seria EL-S SECOH
Dmuchwy Membranowe Seria EL-S TWIN SECOH
Dmuchawy Membranowe Seria EL-N SECOH

Zasada działania oscylacji elektromagnetycznej jest znana bardzo dobrze z wysokiej efektywności. Energia elektryczna nie jest tracona na tarcie mechaniczne w różnego rodzaju przegubach, ślizgających się po sobie częściach lub łożyskach, ale jest bezpośrednio zużywana do napędu dmuchawy poprzez membrany. Urządzenia te nie wymagają smarowania i smaru nie znajdziemy ani w układzie napędowym, ani w zbiorniku powietrza pompy. Oznacza to całkowicie bezolejową pracę urządzenia.

Zintegrowane zabezpieczenie termiczne

Seria SLL standardowo wyposażona jest w przeciążeniowy wyłącznik termiczny. Układ elektryczny zostaje rozłączony, gdy temperatura uzwojeń cewek osiąga niebezpieczny poziom 130°C. Ponowne załączenie układu następuje automatycznie po obniżeniu temperatury cewek poniżej 120°C.

Duża żywotność

Zasada działania, wysokiej jakości materiały, zwarta i lekka konstrukcja zapewniają długą żywotność urządzenia.

Wysoka sprawność

Wykorzystywana zasada oscylacji elektromagnetycznej, która praktycznie eliminuje problem tarcia minimalizując zużycie energii, gwarantuje wysoką sprawność.

Niski poziom hałasu

Dźwiękoszczelna obudowa wraz z wbudowanym w podstawę tłumikiem hałasu skutecznie redukują poziom hałasu.

Niski poziom wibracji

Napęd oraz podstawa pompy są oddzielone gumową przekładką antywibracyjną, silnik zamontowany jest na podstawie za pomocą specjalnych nóżek redukujących wibracje, dzięki czemu są one niewielkie. Nie wymaga smarowania Bezolejowa eksploatacja gwarantuje przepływ suchego i bezzapachowego powietrza.

Bezpulsacyjny przepływ powietrza

Specjalnie wyprofilowane komory wewnętrzne i tłumik wydechowy wkomponowany w podstawę zbiornika gwarantują przepływ powietrza praktycznie bez pulsacji.

Odporność na warunki pogodowe

Serie SLL i EL są bryzgoszczelne i odporne na warunki pogodowe, jednakże ze względu na bezpieczeństwo użytkowania i żywotność nie powinny być wystawiane na bezpośrednie działanie słońca, deszczu czy śniegu.

Uniwersalne zestawy naprawcze

Dla wszystkich modeli w serii dostępne są komplety naprawcze. Są one pakowane próżniowo w folię aluminiową, co zapewnia lepsze warunki dla długotrwałego przechowywania bez pogorszenia przydatności.

Zastosowania:

Naprawa wyeksploatowanych urządzeń jest możliwa i jednocześnie bardzo prosta. W ramach części zamiennych dostępne są wszystkie elementy ulegające zużyciu podczas pracy ? membrany, zawory, filtry. Dodatkowo oferujemy również pozostałe części zamienne mogące ulec uszkodzeniu w przypadku awarii: magnesy, cewki, auto-stoppery. Membrany i zawory pakowane są próżniowo, co pozwala zachować ich właściwości przez dłuższy czas, zapobiegając starzeniu się gumy z powodu kontaktu z powietrzem i światłem.